LOGOWANIE
e-mail:
hasło:    
REJESTRACJA
O SPÓŁDZIELNI
INFORMACJE DLA CZŁONKÓW
OGŁOSZENIA SPÓŁDZIELNI
AKTY PRAWNE
DANE KONTAKTOWE
REJESTRACJA.

Kto może się zarejestrować?

     Zarejestrować mogą się tylko i wyłącznie członkowie Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej SOŚNICA.

Dlaczego warto się zarejestrować?

     Dostęp do strefy dla zarejestrowanych użytkowników daje możliwość wglądu do dokumentów o statusie niejawnym takich jak listy protokołów oraz uchwał Walnego Zgromadzenia Członków, Rady Nadzorczej, czy Zarządu, jak również  informacja o wysokości opłat czynszowych, planowanych remontach i archiwalne wydania biuletynu GSM Sośnica.

Jak otrzymać hasło do strony

     Aby otrzymać hasło uprawniające do logowania się na stronie www.gsm-sosnica.pl, najprościej jest zgłosić chęć posiadania takiego hasła poprzez podanie adresu email oraz podpisania się na specjalnym wniosku, który jest do pobrania w dziale DRUKI.

    Alternatywąjest przyjście osobiste do Spółdzielni, oraz wypełnienie na miejscu wniosku, a w razie konieczności wylegitymowanie się (pracownik Spółdzielni musi mieć pewność, że dostęp logowany otrzymują jedynie członkowie Spółdzielni).

     Najdalej w przeciągu kilku dni, na adres email podany we wniosku, zostanie wysłane hasło.

Logowanie

     Logowanie jest bardzo proste - w prawym górnym rogu ekranu strony internetowej są dwa pola, w które wpisujemy odpowiednio adres email, oraz hasło, które otrzymają Państwo drogą mailową ze Spółdzielni.

Odzyskanie hasła

     Aby otrzymać nowe hasło należy wysłać maila o treści ´www - haslo´ na adres: it@gsm-sosnica.pl - naturalnie maila wysyłamy z adresu email, na które przyszło pierwsze hasło administracyjne (adres email podany we wniosku).
TWOJE MIASTO  
KOMUNIKACJA  
MEDIA LOKALNE  
TEATRY KINA  
INNE  
projekt strony